OD:
DO:

Bratislavské hudobné slávnosti | Program

27.9.2019 piatok 19:30 hod.

SLOVENSKÁ FILHARMÓNIA JAMES JUDD, DIRIGENT

Piatok 27.9. 19.30 Koncertná sieň Slovenskej filharmónie

28.9.2019 sobota 16:00 hod.

SLOVENSKÝ KOMORNÝ ORCHESTER EWALD DANEL, UMELECKÝ VEDÚCI

Sobota 28.9. 16.00 Stĺpová sieň Slovenskej filharmónie

28.9.2019 sobota 19:30 hod.

KLAVÍRNY RECITÁL YULIANNA AVDEEVA

Sobota 28.9. 19.30 Koncertná sieň Slovenskej filharmónie

29.9.2019 nedeľa 16:00 hod.

SLOVENSKÁ TVORBA PRE VIOLONČELO

Nedeľa 29.9. 16.00 Malá sála Slovenskej filharmónie

29.9.2019 nedeľa 19:30 hod.

ROYAL PHILHARMONIC LONDON RAFAEL PAYARE, DIRIGENT

Nedeľa 29.9. 19.30 Koncertná sieň Slovenskej filharmónie

30.9.2019 pondelok 19:30 hod.

FÍNSKY ROZHLASOVÝ ORCHESTER HANNU LINTU, DIRIGENT

Pondelok 30.9. 19.30 Koncertná sieň Slovenskej filharmónie

1.10.2019 utorok 19:30 hod.

ENGLISH BAROQUE SOLOISTS SIR JOHN ELIOT GARDINER

Utorok 1.10. 19.30 Koncertná sieň Slovenskej filharmónie

2.10.2019 streda 19:30 hod.

SYMF. ORCH. ČESKÉHO ROZHLASU ALEXANDER LIEBREICH, DIRIGENT

Streda 2.10. 19.30 Koncertná sieň Slovenskej filharmónie

3.10.2019 štvrtok 19:30 hod.

MUSICA AETERNA PETER ZAJÍČEK

Štvrtok 3.10. 19.30 Stĺpová sieň Slovenskej filharmónie

4.10.2019 piatok 19:30 hod.

PHILHARMONIA ORCHESTRA LONDON ESA-PEKKA SALONEN, DIRIGENT

Piatok 4.10. 19.30 Koncertná sieň Slovenskej filharmónie

5.10.2019 sobota 16:00 hod.

VEČER S TANGOM

Sobota 5.10. 16.00 Malá sála Slovenskej filharmónie

5.10.2019 sobota 19:30 hod.

MNÍCHOVSKÁ FILH. A ZBOR THOMAS HENGELBROCK, DIRIGENT

Sobota 5.10. 19.30 Koncertná sieň Slovenskej filharmónie

6.10.2019 nedeľa 16:00 hod.

ORGANOVÝ RECITÁL OLIVIER LATRY

Nedeľa 6.10. 16.00 Koncertná sieň Slovenskej filharmónie

6.10.2019 nedeľa 19:30 hod.

SLOVENSKÁ FILHARMÓNIA /SFZ JURAJ VALČUHA, DIRIGENT

Nedeľa 6.10. 19.30 Koncertná sieň Slovenskej filharmónie

7.10.2019 pondelok 19:30 hod.

DAVID OISTRAKH STRING QUARTET

Pondelok 7.10. 19.30 Malá sála Slovenskej filharmónie
1 2