JÚLA 2021
PO
UT
ST
ŠT
PI
SO
NE
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
KHJ - ČAJKOVSKIJ
vážna / komorná hudba
KHJ - ČAJKOVSKIJ

Štátna filharmónia Košice, Rastislav ŠTÚR - dirigent, Anastasia KOBEKINA - violončelo.

VOJNA A MIER

Jedno z najväčších a najslávnejších diel svetovej literatúry.

RUSKÉ DENNÍKY

Autor: Aľa Rachmanovová, Roman Polák

FILM - SNÚBENEC ALEBO MILENEC?

Romantická komédia o tom, ako si dokonale skomplikovať život. Snúbenec alebo milenec? je svieža komédia plná vtipných dialógov, ktorá vás očarí svojím francúzskym šarmom a príjemnou hudbou.  

22. ORGANOVÉ DNI V PIEŠŤANOCH - STANISLAV ŠURIN

ORGANOVÉ DNI V PIEŠŤANOCH 2021 XXII. ročník medzinárodného organového festivalu STANISLAV ŠURIN, organ / klavír Program: J. Cabanilles, J. S. Bach, F. Mendelssohn, S. Šurin, M. Duruflé  

POPOL A VÁŠEŇ

Podľa románu Sándora Máraia Sviece dohárajú. Strhujúca rekonštrukcia o zrade, priateľstve, poľovačke a vášni.  

SOVA
činohra
SOVA

Natalie Kocab

FILM - ČERVENÁ ČRIEVIČKA A 7 STATOČNÝCH

Červená črievička a 7 statočných - film pre rodičov s deťmi Bacuľka Snehulienka nájde pár kúzelných červených črievičiek, ktoré ju premenia na chudučkú krásavicu. Má to ale jeden háčik! Črievičky patria zlej čarodejnici a tá, keď zistí, že zmizli, použije všetky kúzla a čary, aby ich dosta...

FILM - MORE KÚZIEL – FILM PRE RODIČOV S DEŤMI

Rodinné animované dobrodružstvo z pera scenáristu Aleca Sokolowa, nominovaného na Oscara za film Toy Story: Príbeh hračiek.

FILM - MALÝ YETI 2

Malý Yeti 2 - film pre rodičov s deťmiMalý Yeti 2 je pokračovaním úspešnej rozprávky o teenagerovi Adamovi, ktorý zistí, že jeho otcom je legendárny Yeti. Konečne si vybudovali spoločný domov a nažívajú ako bežná rodinka - i keď majú o niečo viac domácich miláčikov ako býva zvykom.

ALŽBETA BÁTHORY - MUZIKÁL

Alžbeta BÁTHORY - muzikál   LEGENDA SA VRACIA!  ... Pôsobivé autorské hudobné spracovanie doplnené o jedinečný temperament prameniaci z tradičného slovenského folklóru.

TAK SA NA MŇA PRILEPILA

Dobre napísana komédia plná náhod, nehôd, stretnutí a rozchodov.

22. ORGANOVÉ DNI V PIEŠŤANOCH - CRISTIAN TARABBIA TALIANSKO

ORGANOVÉ DNI V PIEŠŤANOCH 2021 XXII. ročník medzinárodného organového festivalu CHRISTIAN TARABBIA, organ / Taliansko Program: J. S. Bach, C. Ph. E. Bach, J. P. Kellner, G. A. Homilius, F. Mendelssohn  

FILM - MUŽ SO ZAJAČÍMI UŠAMI

Jozef (Miroslav Krobot) je spisovateľ, ktorý jedného dňa získa nečakanú schopnosť - mimoriadny sluch v podobe zajačích uší.

FILM - PRVOK, ŠAMPÓN, TEČKA A KAREL

Prvok, Šampón, Tečka a Karel - filmFilm Prvok, Šampón, Tečka a Karel natočil podľa svojho rovnomenného knižného bestsellera režisér a spisovateľ Patrik Hartl.