VIRTUÁLNA REALITA: ELEFANTAZIE / UCHO

Slovenskí diváci budú mať jedinečnú možnosť využiť inovatívnu službu z ČR - službu Brejlando, ktorá sprostredkúva divadlo cez virtuálne okuliare. Vďaka 360 kamere, umiestnenej priamo na javisku, budete mať pocit, , že sa celý dej inscenácie odohráva vo Vašej tesnej blízkosti, že hercov máte priam na dosah ruky.

Dĺžka predstavenia: 60 minút

Dĺžka predstavenia: 60 minút

PONÚKANÉ INSCENÁCIE:

  • Divadlo ABC: Elefantazie

Príbeh inteligentného mladého muža uvezneného v znetvorenom tele, ako ho diváci nepoznajú. "Muzikál ohavnej krásy" natočený pre 360° kameru a zvuk prináša neskutočný zážitok.


Vychutnajte si tento príbeh v podobe českého muzikálu a otvorte sa tak svetu panoptika ľudských kuriozít a osudu jeho obyvateľov, legendárnych sestier Blažkových, divokej ženy Samiry, trojnohého Franka a holičského obra Moyzessa.

Príďte spoločne s nami pátrať po hranici krásy a ohavnosti a užijete si tento vášnivý fantasy muzikál s Tomášom Klusom a Tomášom Havlínkom v hlavných úlohách!

  • Divadlo na vinohradech: Ucho
Prežijete strašnú noc pravdy vo virtuálnej realite. Vráťte sa s nami do 60. rokov minulého storočia, kedy ľudské intímne osudy riadili manipulátory, ktorí pomocou strachu a zaznamenávacieho "ucha" ovládali osudy celej spoločnosti.

Ambiciózny manželský pár povýšil skrz stranu medzi elitu štátu. Veľká moc so sebou ale nesie aj ťarchu taživého strachu. Podarí sa im pravdu utajiť pred všadeprítomnými eštébáckym odpočúvacím "uchom"? Alebo na povrch vyplávajú úplne iné pravdy - o manželskom vzťahu a charakterku námestníka ministra a jeho pani a ich ľudskej a odbornej kompetencii, o právoplatnosti ich zväzku, spoločenského postavenia a celého režimu.

Ucho - trezorovaný film Jána Procházku teraz ako inscenácia Lenky Procházkovej, spracovaný špeciálne pre virtuálnu realitu. Nenechajte si ju ujsť, ale nezabudnite, že veľký brat vás sleduje.

 

* Predstavenia sú v českom jazyku

** Dioptrické okuliare pri použití VR nie sú problém

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA: Zakúpená vstupenka platí iba na jednu inscenáciu. Výber titulu si zvolíte priamo na mieste v divadle.

 

Pokladne a rezervácie vstupeniek

Pokladňa Štúdio 12

Jakubovo nám. 12, 813 57 Bratislava


Otváracie hodiny

Začiatok predstavení je o 19.00 hod., pokiaľ nie je uvedený iný čas.
Hodinu pred každým predstavením si môžu prísť študenti zakúpiť zľavnené vstupenky (pokiaľ nie je dané predstavenie už vypredané).